Chyba

Sobota, 11 Červenec, 2020

Daňový kalendář

Žádná událost

RSS


Domino cubes - O nás
O nás

Domino Cubes s.r.o. vznikla na podzim roku 2008, jako firma postavená na znalostech a zkušenostech členů rodiny Durkáčových. Protože víme, že síla je v týmu, jeho soudržnosti, schopnosti pomáhat si a doplňovat jeden druhého, byla pro nás spolupráce v rodině jasnou volbou. Společnost je zatím zastoupena třemi pracovníky, ale věříme, že se naše řady rozšíří s přibývající prací. Každý problém je pro nás výzvou, kterou neodmítneme ba naopak budeme se snažit ji vyřešit efektivně jak po časové tak nákladové stránce. Ani zahraniční projekty nebo jakákoli komunikace v cizím jazyce není problém Angličtina, Francouzština, Ruština a také Němčina jsou jazyky, které ovládáme a velmi rádi je použijeme pokud vám to usnadní práci a komunikaci s námi…

Chceme, aby se naše společnost stala pro vás spolehlivým partnerem, na kterého se budete moci s důvěrou obrátit, když budete potřebovat radu v oblasti ekonomiky a technologických postupů, nebo se budete potřebovat pouze ujistit a zkonzultovat Vaši myšlenku a směr, kterým se chcete ubírat.

Váš zájem o naše služby je pro nás závazkem a naším cílem je Vaše spokojenost. Naší vizitkou jsou Vaše výsledky a hladký chod Vašeho podnikání .

 
Banner